KAMUOYUNA AÇIKLAMA

13.11.2019

Bugün Anadolu Ajansının yayınladığı ve AKP-ERGENEKON-PERİNÇEK medyasının dağıtıma soktuğu bir haberde Fatih Şahin ve Özel Kuvvetler Timi yine gündeme getirilmiştir. Yaklaşık 1,5 yıl önce karara bağlanan bir davanın sonucunu bugün olmuş gibi servis etmek, malum medyanın çaresizliğini gösterdiği gibi www.15temmuz.info sitesinde yayınlanan Özel Kuvvetler Timi ve Semih Terzi’ye ilişkin çalışmanın ne denli rahatsızlık uyandırdığını göstermesi açısından manidardır. 

Bu tür algı çalışmaları, yürüdüğümüz yolun ne kadar doğru olduğunu ve yayınlanan çalışmadaki tespitlerin yerindeliğini teyit etmektedir. Çünkü beklenir ki ortaya konan sav ve iddiaları çürütecek bilgi ve belgeler yayınlansın. Ama iftiradan başka sermayesi olmayan malum medyanın 1,5 yıl öncesinin haberini bugünmüş gibi servis etmesi sahtekârlığın da ötesinde acziyeti göstermektedir. 

Bu insanlar adeta ‘bindiğimiz zulüm bisikletinde sürekli pedal çevirmek zorundayız’ diye düşünmekte, her türlü ilkesizliğe başvurmakta, hiç yorulmayacaklarını ve hiç düşmeyeceklerini zannetmektedirler. Oysa gerçekler ortaya çıkınca yalan kaçacak yer ararmış. Gerçeğin ucunu gösterdik, bu bile sizin ödünüzü kopardı. Birde tüm gerçeklerin ortaya saçıldığı günleri düşünün. Ne algı gemisi durmadan yürür, ne de zulüm gemisi. Bu günler çok yakındır ve siz havlu attığınızda biz gerçekleri daha gür bir sesle ve ömrümüzün sonuna kadar dile getireceğiz. Ama sizler çocuklarınızın yüzüne bakamayacak ve tarihin çöplüğündeki yerinizi alacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *